Výplaty

Vyplácení peněz je asi největším úskalím klikaček a to především kvůli množství scamu zaplavujícího internet. Naštěstí existují již zmiňované scamlisty. Vždy raději několika scamlisty pečlivě prověřte stránky, na kterých chcete klikat a informujte se prostřednictvím spolehlivých for a webů, než vstoupíte do této řeky.

Je totiž poněkud nepříjemné, když po čtvrtročním poctivém klikání zažádáte o vyplacení a ony stránky na Vaši žádost nikterak nereagují.

Důvěryhodnost je jedna věc. Druhou věcí pak je poměrně složité umisťování důkazních platebních dokladů na forum daného webu. Bez umístění toho důkazu nemáte nárok na další výplatu. Vše se může zdát trošku složité pro začátečníky, po prvních vyplaceních však se již stanete rutinéry a zjistíte, že to zas tak těžké není.

 

Jak tedy na věc?

Samotné zažádání o výplatu je poměrně jednoduché. Otevřete si položku Request payout, kde naleznete tyto údaje:

 

Request payout

 

Account Balance- Vaše naklikané peníze

$1.1190

Payout minimum- výplatní minimum, kterého musíte dosáhnout pro vyplacení

$5.00

Payout amount- zde můžete upravit sumu k vyplacení

Withdraw fees- poplatek

$0.11

Net amount- suma, kterou obdržíte po odečtení poplatku

$1.01

Payment processor- název Vaší internetové peněženky

AlertPay email- zadáte email své peněženky(pokud již není nastaven, když není- not set)

Not set (Change)  

Payout PIN (optional)- pin Vaší internetové peněženky(volitelné)

Payout PIN

 (Change)

Captcha verification- ověření pomocí captcha kódu

Enter captcha

 

Request Payout- zde potvrdíte

 

Vyplňujete tedy pouze výši sumy, pokud si tak přejete, většinou je nastavena dosažená naklikaná suma. Dále pak vyberete název int. peněženky, např. Alertpay, email int. peněženky(email, který jste si zaregistrovali na peněžence), pin- pouze pokud chcete- je to asi poněkud bezpečnější, ověříte pomocí captcha kódu, a poté už jen potvrdíte klikem na Request payout a peníze jsou na cestě.

Dole pod žádostí o výplatu máte seznam výpisů o provedených transakcích, kde si můžete zkontrolovat průběh každé transakce. Pending v tomto případě znamená, že peníze jsou na cestě a zatím nebyly připsány.

 

            Date               Gross   Fees    Net       Status            Payment proof          

            2012/02/09      $2.72   $0.00   $2.72   Pending           N/a

 

Poté, co se Vám peníze připíšou na účet, což bývá na AP či PP do pěti pracovních dnů, ale někdy i takřka okamžitě, přichází ověřovací část, bez které se bohužel většinou neobejdete a je nutná k dalším výplatám. Toto probíhá formou umístění upraveného platebního dokladu na dané stránky, či jejich forum. Tím si zajišťují svoji důvěryhodnost a ukazují svoji výplatní schopnost.

 

Abyste mohli tento důkaz nahrát, je třeba vytvořit obrázek výplaty z vašeho účtu na peněžence ve formátu JPG(návod dole) a ten nahrát do dolní části žádosti o výplatu (statistika výplat) - ukáže se vám tam upload (nahrát) a červená tečka. Kliknete na procházet, obrázek vyberete ze svého počítače kam jste si ho uložili, dáte upload a obrázek se nahraje. Po jeho nahrání se objeví zelená tečka s nápisem Placené - nahrál a jste uveřejněni v důkazech výplat.

 

Při uveřejnění důkazu výplaty do fora se přihlásíte do fora, najdete si část Payment Proofs (Důkazy platby), nahoře dáte tlačítko Newtopic (Nové téma) a ukáže se tabulka, kam vložíte okopírovaný odkaz na obrázek.

Tento odkaz získáte tak, že obrázek nahrajete např. na: imageshack.us/, zde vyberete příslušný odkaz do fora a okopírujete. Poté v dolní části tabulky dáte nejprve Preview (náhled), kdy se vám ukáže, zda se obrázek skutečně nahrál a poté Submit (odeslat). Na některých klikačkách se obrázek nenahraje (např. na MuscleCarClix), potom stačí do tabulky buď z emailu nebo z internetové peněženky okopírovat text o tom, že vám částka byla zaslána a kým (po odstranění ID a Vašeho jména či emailu pro vaši ochranu).

 

Tvorba obrázku(screenu, scanu) pro dokázání platby

Otevřte si svůj účet na internetové peněžence a zde si najděte platební doklad o transakci, kterou chcete oscanovat. Vypadá asi takto(AlertPay):

Poté ofoťte celou stránku pomocí stisku PrintScreen nebo Ctrl + PrintScreen. Otevřete si Programy-Příslušenství-Malování(prázdný dokument) a vložte obrázek stiskem Ctrl+V, nebo Vložit. Nyní tento obrázek ořežte a odstraňte zbytečné a hlavně některé osobní  údaje, jako je email, jméno, či ID. Obrázek pak bude vypadat zhruba takto:

Uložte si obrázek spolehlivě do počítače. Nyní je ještě třeba upravit obrázek do formátu JPG pomocí některého z konverterů, kterých je spousta, a to i free. Náhled na některé zde.

 

Obrázek je připraven k zveřejnění