Surfbary

Jedná se o jakési samoprohlížeče  reklam , jež máte umístěny na ploše svého pc. Opět vše velmi    podobné   , jen nikde nemusíte klikat. V nainstalovaném SB Vám samy běhají reklamy. Některé surfbary pracují samy, bez jakékoliv další péče, avšak u většiny musíte po určité době zadat kód, nebo provést jiné potvrzení. Bývá to většinou půl hodiny až hodina. Surfbarů není také mnoho a většinou je provozují francouzké firmy. Doporučuji tedy google překladač. Ten koneckonců potřebujete i na  klikačky , které jsou většinou v angličtině. Pokud samozřejmě nerozumíte danému jazyku. Je-li to možné můžete si francouzké stránky přepnout do angličtiny, nebo přeložit rovnou do češtiny, opět pokud to umožňuje prohlížeč.

Celé to tedy funguje tak, že si otevřete zaregistrované stránky a po přihlášení zde najdete v menu stránek položku, která obsahuje slovo barre nebo podobné. To je onen surfbar. Klikněte na tuto položku, ukáže se Vám nabídka instalace nebo stažení. Proveďte stažení, to abyste později nemuseli surfbar složitě hledat přes stránky. Stažením získáte instalační či spouštěcí soubor, který si pak můžete uložit společně s ostatními SB do jedné složky.

Předpokládá se, že bannery nebudete mít puštěny nonstop, nicméně mělo by stačit 5-7 hodin denně. Většina těchto SB má totiž určitý limit bodů, který když překročíte, tak dojde k pozastavení. Některé však pracují nonstop, jen musíte semtam vepsat již zmiňovaný kód. Počítáme-li tedy oněch 5-7 hodin, vyděláme cca 1-2 dolary měsíčně za jeden SB. Pokud jich máte více, je dobré je naskládat na sebe, jsou totiž umístěny v popředí plochy, takže by Vám v případě práce na pc překážely.Ty které fungují bez vpisování kódů, nebo jiného potvrzení pouštějte přes noc. Ale takových je bohužel velmi málo.

Důležité: svůj referal link najdete většinou v položce Paranaire nebo podobně. Opět můžete doporučit druhým s určitou porvizí. 

 

Zde jsou tedy některé známější surfbary:

GoldBarre 

Y-Code 

Extrem Barre 

I-Gagnant 

LordBare 

20Dollars2Surf

Packbarre 

Wadobarre