Zimu i léto si užijete na Lipně

02.12.2014 10:05

Lidé se prý dělí na dvoje. Na ty, kteří preferují a milují léto a s ním spojené letní aktivity, které krásné a teplé počasí umožňuje a na ty ostatní, kteří zase preferují zimní měsíce a pravidelné výpravy na hory za lyžováním a snowboardingem. Ač jste jedni nebo druzí, právě pro vás jsou připraveny luxusní apartmány na Lipně, které vás ohromí nejen svým nadstandardním vybavením, ale taky velmi sympatickou cenovou nabídkou. V okolí tohoto mimořádně nadstandardního ubytování jsou totiž připraveni na požadavky milovníků všech celoročních sportovních aktivit.

Na co se těšit

Luxusní ubytování na Lipně je situováno opravdu velmi příjemné lokalitě, které je jen 500 metrů od nejbližší pláže, kde si můžete užívat vodních radovánek a chytat bronz. Kromě toho můžete také vyzkoušet aktivity v podobě yachtingu, windsurfingu, golfu, tenisu, horolezectví a mnoho dalších. V blízkosti je také skibusová zastávka, která vás dopraví přímo do ski areálu. Nejbližší sjezdovka je vzdálená pouze čtyři minuty chůze z ubytování Lipno.

Pro opravdu náročné

Pokud se rozhodnete pro ubytování v apartmánech Lipno, můžete se těšit na opravdu velmi příjemné a luxusní ubytování, které je připraveno i pro ty nejnáročnější klienty. Apartmány jsou rozděleny do dvou kategorií, comfort a exclusive. Aby měli zákazníci maximální pohodlí a komfort, jsou pro ně připraveny prostorné apartmány o velikosti až 120 m². Kromě tohoto mimořádně velkorysého prostoru je pro vás připraveno vybavení v podobě velkoplošné LCD televize, prostorné sedací soupravy, dvou balkónů, či satelitního připojení s několika HD programy.

V případě, že máte zájem o rezervaci v apartmá na Lipně nad Vltavou, není na škodu ověřit si dostupnost vámi zvoleného termínu v internetovém kalendáři. Kontaktovat ohledně ubytování či zjištění podrobných informací můžete prostřednictvím emailu, či telefonu, které jsou uvedeny na internetových stránkách www.lipnoapartmens.com.