Využijte možnosti analýzy pro rozvoj osobnosti

23.11.2015 09:14

Pokud máte problémy v rodině, mezi přáteli; chybí vám uznání nebo třeba partner, pak byste měli navštívit BaZi seminář. Zůstaňme například u partnerství. Víte, že láska přichází, když ji nejméně čekáte, když ji nehledáte? Toho pravého partnera totiž pravděpodobně nikdy nepotkáte v době, kdy o lásku usilujete. Místo toho po ní budete pouze marně a nešťastně toužit. Existuje spousta důvodů, proč vás láska zatím obchází. Možná na ni nejste připraveni, nebo nejste ve stádiu, abyste ji mohli prožívat podle svých představ. Nesnažte se s někým spojit jen proto, abyste nebyli sami!

Partner k vám možná přijde sám

BaZi konzultace vám může pomoci zjistit, proč se vám láska dosud vyhýbá. Není důvodem vaše přehnaná kritičnost? Neživíte v sobě pocit, že si ji nezasloužíte? Nemáte přehnané požadavky? Nesmíte o princi nebo princezně z pohádky? Neobáváte se důvěrností? Nejste přesvědčeni o tom, že vás nikdo nemůže mít rád? Analýza pro rozvoj osobnosti vám může napomoci k tomu, abyste byli na lásku připravení. A pamatujte si - pokud budete láskyplní a lásce otevření, budou mít rádi i vás.

Uspokojení z práce

Má práce mne hluboce uspokojuje. Pokud tuto větu můžete s klidným svědomím vyslovit nahlas, pak je naplněn jeden z nejdůležitějších aspektů vašeho života. I tak byste se mohli zapojit do některého z BaZi programů. Jestli pro vás však tato věta neplatí, možná vaši mysl osídlila některá z těchto myšlenek:

●        Nevím, co chci vlastně dělat.

●        Nevycházím s kolegy. Kolegové se mnou nevycházejí.

●        S mou prací není nikdo spokojený. Nikomu se nezavděčím.

●        Mám malý plat. Má práce je nedoceněna.

●        Nesnáším svého nadřízeného.

●        Svou práci nenávidím.

Tento způsob negativního a obranného myšlení vaši situaci ohledně zaměstnání rozhodně nezlepší. Právě pro vás jsou připraveny BaZi kurzy rozvoje osobnosti a podnikáníBaZi programy a analýzy pro rozvoj podnikání.