Vytvořte si také vlastní internetové stránky!

28.02.2014 14:51

Tvorba webových stránek a webdesign jsou dnes obory, které jsou velkým předmětem zájmu, zejména pak u podnikatelů a majitelů firem. Nemusí se ovšem vždy jednat o placenou službu, každý si dnes může vytvořit vlastní stránky poměrně snadno. Postačí se zaregistrovat na některém z free hostingů, které nabízí již velké možnosti a množství kvalitních designových šablon, které mohou zaujmout. Mezi u nás nejznámější patří:

·         Webnode

·         Webgarden

·         WordPress

Druhou možností je samozřejmě využití služeb profesionálů. Zde si ale dejte velký pozor, neboť v internetovém prostředí a trhu se pohybuje neskutečné množství společností, které se zabývají tvorbou www stránek na všech možných úrovních. Pro laika nemusí být snadné poznat, kdo nabízí opravdu top služby, které jsou ovšem zároveň cenově dostupné.

Nechte si vyrobit profi web

Jednou z takových skupin je například Net-vor, který se prezentuje velmi vtipným designem na míru i velmi náročnému zákazníkovi. Vyznačuje se především vtipnými obrázky a stylovým rozvržením, které si můžete uzpůsobit podle potřeb svých, i potřeb zákazníků. Z toho vyplývá, že zde lze tvořit nejen kvalitní blogy pro běžné uživatele, ale také stránky s komerčním zaměřením, jako jsou eshopy.

Kreativní grafika je základ

Kreativní grafika je základem krásného designu, který okamžitě upoutá uživatele, návštěvníka i možného klienta. Vždy záleží na know how každé společnosti a každá má tak trochu svůj styl, kterým je charakteristická. Některé vám nabídnou také tvorbu loga, jako již zmiňovaný Net-vor. Vždy záleží také na vašem vkusu, každému se líbí jiný nabízený vzhled a ideální je samozřejmě, když můžete spolupracovat se zkušeným grafikem, který přenese vaše myšlenky do reality webu.

Originální elektronický obchod, který zaujme nejen produkty

Jestliže budete zakládat originální elektronický obchod, od kterého požadujete především odlišnost od ostatních, pokud požadujete také tištěnou grafiku a nezbytné produktové fotografie, svěřte se do rukou Net-vora, který zase není takovým netvorem. Jak již nasvědčuje název stránek tohoto poskytovatele, ty jsou vždy provázeny humorem a vtipnou grafikou, která bude zárukou velké návštěvnosti také pro váš nový web.

Autor: Dronte