Vyrazte na dovolenou do Jeseníků

14.06.2014 11:48

Jeseníky jsou hory, které nabízí mnoho přírodního bohatství. Pokud sem vyrazíte v létě, užijete si maximum zeleně, ticha. Přijeďte do kraje, kde nechybí léčivé vody a čistý vzduch. Pronájem chaty v Jeseníkách se nabízí jako naprosto dokonalá možnost, jak skloubit příjemné a romantické ubytování v malebné krajině, kde si dokonale odpočinete. Například dřevěnice, která má kapacitu 8 lůžek, je tou pravou volbou pro vás. Tahle chalupa je ideální pro rodiny s dětmi, neboť se zde nachází také dětské hřiště, na kterém si mohou hrát vaše ratolesti a ideálně se tak zabaví. Nechybí také bazén, který neodmyslitelně patří k letním radovánkám. Pokud ještě nevíte, kam letos pojedete na dovolenou, pak Jeseníky jsou tou nejlepší volbou.

Chalupy představují ideální ubytování

Nechte se ubytovat ve stylové dřevěnici, která má kapacitu 8 lůžek. Dovolená představuje nejkrásnější období našeho života, které si nemůžeme dovolit každý měsíc. Proto je třeba důkladně se zamyslet nad tím, kde tuto svou dovolenou strávíte. Napadli vás například Jeseníky? Ubytování Jeseníky to je rekreační oblast Vernířovic, Velkých Losin a nádherného okolí. Nedaleko odtud se nachází velmi známé a oblíbené město Šumperk. Chalupa v Jesenících to bude pohádková dovolená, budete obklopeni malebnou krajinou hor a pohádkových říček. Odpočiňte si a načerpejte sílu a energii do dalších pracovních dnů.

Jeseníky vás zvou na návštěvu

Chalupy Jeseníky vás skutečně okouzlí. Nádherné dřevěné roubenky, které stylově zapadají do horského okolí. Dřevěnice je součástí souboru lidových staveb, patří do vyhlášeného střediska zimních sportů. V okolí nechybí památky a kulturní akce, jež jsou dalším důvodem k návštěvě Jeseníků. Dovolená zde vás okouzlí nejen v zimě, ale také v letním období, kdy zde všechno kvete.