Vtipy o všem možném

06.11.2014 10:51

Pokud navštívíte stránky Magoor.cz, rozhodně nebudete litovat. Najdou se zde nejrůznější vtipy, které osvěží vaši mysl a zlepší vám náladu i v těch nejchmurnějších chvílích. Jsou to vtipy o ženách i o mužích, o všelijakých životních situacích, vždy zakončené kvalitní pointou, které se od srdce zasmějete.

Chuck Norris dokáže vše

K těm nejvíce oblíbeným patří vtipy o Chucku Norrisovi. Tak například: Chuck Norris jede na dovolenou na Panenské ostrovy. Když se vrátí domů, již to jsou jen ostrovy. A samozřejmě spousta dalších humorných situací, kdy Chuck řeší neuvěřitelné situace a zvládá to, co jiní jen velmi těžko.

Blondýnky a jejich „chytrost“

Vtipy o blondýnách baví nejen muže, ale také ženy, samozřejmě nejvíce asi tmavovlásky, které si z „bloncek“ rády utahují. Ty totiž dokážou opravdové divy. Samozřejmě, že ne každá blondýna je hloupá, ale ve vtipech tomu tak je, tak snad si to tyto krásky nebudou brát tolik osobně. Existují blondýny, pro které není problém udělat si ze sebe legraci, ale také takové, které se uráží při zaslechnutí jakéhokoliv podobného šprýmu. Ale je to přece jen humor.

Policajti v různých situacích

Také vtipy o policajtech patří k hledané zábavě. Kdo by si rád tak trošku neutahoval z těchto orgánů moci a jejich inteligence. To se zasmějete při policejních situacích a při jejich neobvyklých řešeních.

A co černý humor

Nebojte na Magoorovi je také černý humor. Ten je pro určitou skupinu lidí, kteří jsou poněkud otrlejšího ražení. Ne každý si zde najde zalíbení, ale skupina milovníků černého humoru je bezesporu velká. Může se jednat třeba o poslední věty před smrtí nebo některé vtipné dotazy s pointou, která je tak poněkud morbidnějšího ražení.

Ať už milujete jakékoliv vtipy, na Magoor.cz najdete spoustu skvělých kategorií z mnoha oborů lidské působnosti, ale třeba také vtipy o zvířátkách.