Věříte na kartářky?

09.06.2016 07:26

Ještě donedávna jsem nevěřil na schopnosti kartářky, na výklad karet a říkal jsem si, že jsou to nesmysly. Moje přítelkyně mě ale vzala ke své známé, která se právě výkladem karet osobně zabývá, a musím tedy přiznat, že toto bylo něco jiného, než obtloustlá kartářka z televizní obrazovky, která omílá neustále obecná a prázdná fakta, často si i tak trochu vymýšlí.

Ale v tomto případě nejsem tolik zkušený, pořad jsem sledoval jen párkrát, vždy jen pár minut, nicméně stačilo mi to, abych si o televizních vykladačkách, u kterých je spíše důležitá schopnost umět vystupovat před kamerou, než skutečně určit osud a pravdivě poradit, udělal správný obrázek.

Názor lze změnit

Jak se zdá, mýlil jsem se, když jsem házel všechny kartářky do jediného vaku. Ona kartářka, u které jsem byl se svou přítelkyní, mi totiž předpověděla pár věcí, které zde nebudu zmiňovat, ale jednalo se o velice exaktní předpovědi, které se mi potvrdily až po několika měsících. A nebyly to zdaleka jen věštby, které lze označit za vysoce optimistické, neurážlivé, podobně jako je tomu tak často v TV.

Písemně, osobně či online?

Existuje několik způsobů výkladu karet, například to může být výklad karet písemně, v současné době se nejčastěji jedná o různé tarotové symboly, případně symbolon. A nesmíme zapomínat ani na výklad karet online, který je často rychlý, nemusíte nikde vážit cestu a osobně se s kartářkou potkat.

Jak poznat kvalitní kartářku?

 

Poznat kvalitní kartářku nemusí být snadné a nebojím se říct, že převažují takové, které v podstatě obelhávají klienty, nebo se nevyznají v symbolech a ukazatelech v tarotu či symbolonu. Chce to nejen zkušenosti, ale také cit a určitý talent. První věcí, která je pro solidní kartářky, kterých je jako hub po dešti důležitá, je nepochybně schopnost empatie, dále pak pravdivá předpověď, která pouze nelichotí, abyste platili. S dobrou kartářkou zjistíte snadno horoskopy, ale také jak se k sobě hodíte s partnerem a především by se vám předpovědi měly v určitém časovém horizontu potvrdit. Ty absolutně nejlepší pak pořádají kurzy tarotu a dalších metod věštění z karet.