Už znáte Digital Generation?

18.07.2013 16:14

Digital Generation

Tak jako vám některé klikačky nebo cashbary platí za sledování reklam, tak zrovna tak vám Digital Generation bude platit za část početního výkonu vašeho PC. Digital Generation pro svoji práci potřebuje maximální početní výkon a jednou z možností je samozřejmě investovat nemalé peníze do nákupu vlastních super PC, což následně bude stát peníze za údržbu, pronájem nebo nákup prostor, kde PC budou umístěna a další náklady na obslužný personál atd. Druhou možností, pro kterou se Digital Generation rozhodli je, využít početní výkon počítačů běžných uživatelů. Početní operace, které Digital Generation provádí se dají rozdělit na mnoho "malých dílčích operací" a tyto pak můžou provádět právě na vašem PC. Jedná se tedy v podstatě o pronájem početního výkonu vašeho PC.

 

Digital Generation využije jen minimum výkonu PC

Na rozdíl od klikaček tedy nemusíte nikde klikat, vše běží automaticky na pozadí, takže vás neruší žádné otravné reklamy. Je využíváno pouze zanedbatelné množství výkonu vašeho PC, takže můžete na PC normálně bez omezeni i nadále pracovat. Za den si můžete vydělat až 1 USD. Je zde i možnost zakoupit si tzv, "vlákno" díky kterému bude Digital Generation využívat větší část výkonu vašeho PC (sami si definujete kolik) a o to více vám budou platit - můžete tedy za den vydělávat třeba i 20 USD (1 "vlákno" stojí 50 USD na rok, ale ze ten rok vám vydělá až 365 USD). Součástí je samozřejmě i referral systém, díky kterému můžete nadále navýšit své zisky.

 

Navýšení zisků

Tip: Pro maximální využití Digital Generation je vhodné zvážit využití VPS (virtualní privatní server) - zde může Digital Generation běžet celý den, 365 dni v roce, navíc, pokud na VPS nebudete pracovat, tak můžete využít i maximální výkon VPS - díky tomu můžete dát k dispozici maximum početního výkonu a tím své zisky navýšit i na několik desítek dolarů denně. Výdělek vám tedy bez problémů pokryje i náklady na VPS a celkově budete v slušném zisku!!

 

Stránky o projektu:

 www.dg09.webnode.cz 

 

Registrace zde:

https://coingeneration.com/auth/new/315161/

 

Autor:

Jan Janás

JanJanas@seznam.cz