Trochu z jiného soudku....

25.03.2015 12:49

Alkhabeer Capital, vedoucí správy majetku a investiční společnost se sídlem v Saúdské Arábii spolu s jeho investičním partnerem, USAA realitní společností, oznámili akvizici Lake Pointě Center III a IV. Tato investice je poslední z transakcí Alkhabeer Capital a jeho privátního fondu nemovitostí v USA (Private Placement Fond).

Stavby pro prominentní firmy

Lake Pointě Center III a IV je realitní portfolio, které se nachází v Pointě Allison Office Park v Keystone, Indianapolis ve státě Indiana. Toto portfolio se skládá ze dvou čtyřpatrových budov, které jsou pronajímány pro vysoce kvalitní nájemce, které tvoří zdravotní, dopravní a právní firmy. Ti společně tvoří leasing přibližně dvou třetin prostoru.

Indianopolis- hospodářský motor středozápadu

Indianapolis je prosperující město státu Indiana a jedenácté největší město ve Spojených státech. Město láká kvalitní nájemce, kteří jsou ochotni platit vysoké nájemné a daň z nemovitosti kvůli jeho stabilní a diverzifikované ekonomice, vynikající infrastruktuře, skvělé kvalitě života a relativně nízkých nákladu na bydlení.

Kvalitní fúze

Ammar Shata, výkonný ředitel a generální ředitel Alkhabeer, řekl: "Jsem potěšen, že oznamujeme naši třetí společnou investici s USAA realitní společnosti. Společná akvizice Lake Pointě III a IV přidává na hodnotě našeho portfolia. Indianapolis je hospodářským motorem na Středozápadě.

I z této informace je možné odvodit, že investice do rodinných domů ve státě Indiana či potažmo v jeho hlavním městě Indianapolis, je velmi prozíravým krokem.

Autor: Admin Alfa