Filipínské šperky

22.05.2013 00:46

 

Šperky od Filipínských domorodých výrobců

Až z dalekých Filipín dovážíme naše krásné šperky. Milujete třeba náušnice z perleti, nebo slušivý korálkový náhrdelník? Nyní máte i vy příležitost seznámit se s Filipínskými šperky a ozdobit jimi své tělo. Filipíny jsou lákavou destinací pro mnoho turistů, přesto je však zdejší příroda stále panenská a nedotknutá, stejně jako tradice místních obyvatel. Ti již po staletí vyrábí ozdoby a šperky z mořských produktů a materiálů, případně ze surovin, které se vyskytují na pevnině. Pokud si ovšem nemůžete takovouto poměrně nákladnou dovolenou finančně dovolit, mohou pro vás být náušnice z Filipín alespoň malým kouskem této exotické destinace.

O našich službách 

Naše služby zákazníkům jsou vždy vstřícné, například můžete ušetřit za dopravu, a to již při nákupu, který převyšuje 600 korun, případně získáte mnoho slev. Díky tomu, že jsme v přímém kontaktu s výrobci z Filipín, máte vždy jistotu nejen kvality, ale také autentičnosti. Náramky Filipíny, to je vždy originál, ručně vyrobený, s láskou a uměleckou dovedností. Mistři z Filipín pro vás rádi vytvoří pěkný skvost, kterým se pak budete moci pochlubit známým, nebo rodině. Šperky z Filipín jsou u nás dosud poměrně neznámé, tak se s nimi seznamte, třebas prostřednictvím našeho webu.

Exotika až domů 

Naše Filipínské šperky jistě stojí za zhlédnutí, a za následné zakoupení. Nejsou vůbec drahé a přitom se svou trvanlivostí vyrovnají šperkům z drahých kovů. Použité materiály, tedy korál, perlovina, perleť nebo další, jsou čistě přírodní a voní dálavami a exotickými kraji. Pokud si budete chtít zjistit více informací o těchto originálních výrobcích, čtěte naše internetové stránky, nebo nás rovnou kontaktujte. Vybírejte u nás šperky a ozdoby pro celou svoji rodinu, máme i takové, které mohou nosit děti, a těm mnohdy sluší nejvíce.