Simply The Bird, hra, u které se vybijete a skvěle pobavíte

29.05.2014 22:03

Možná jste i vy propadli dříve populární hře, ve které šlo o to, vyhýbat se spolu s roztomilým ptáčkem překážkám, a nalítat s ním co nejvyšší skóre. Její název byl Flappy Bird. Tato hra určená pro iPhone a tablety však již není k dispozici, byla z Appstore stažena. Pokud vás bavila, a rádi byste zkusili něco podobného a ještě zábavnějšího, je zde na Appstore nová hra, která vás určitě nadchne. Simply The Bird není rozhodně náhražkou za Flappy Bird, je to úplně nová záležitost, vhodná pro iPhone, iPad i tablet. Stáhnete ji rovnou i pro systém Android.

Nové prostředí i překážky ve hře

Titul Simply The Bird zachovává hlavní myšlenku, ovšem provedení je zcela nové, lepší a zábavnější. S ptáčkem lítáte v novém prostředí, a překonáváte rozličné překážky. Ovšem není to tak snadné, jak to zní. Ptáček vás může dobře naladit, ale rovněž nazlobit. Občas totiž opravdu neposlouchá, není snadné jej usměrnit, a přitom zákonitě narazí i do nějaké té překážky. Pokud si tvrdošíjně létá po svém, a zklame vás desetkrát, můžete se mu za jeho neposlušnost a nešikovnost pomstít.

Pomstěte se tvrdohlavému ptáčkovi

Ve hře máte šest různých způsobů, jak se ptákovi můžete pomstít. Grafika je velmi stylová a zajímavá. Tuto záležitost vytvořili slovenští vývojáři, a velmi úspěšně. Vydařená hra má už teď mnoho nadšených příznivců a denně přibývají další.

Nejde o žádný klon dříve úspěšné hry, ale o zcela novou věc, která se pouze dřívějším námětem inspirovala a dovedla jej k vyšší dokonalosti. Hratelnost je mnohem příjemnější, grafika více vypracovaná, a velmi lákavá je pro hráče možnost pomstít se. Každý se občas potřebuje vybít a nabrat novou energii. To tahle hra splňuje do puntíku.

Spousta levelů a zábavy

Novinka Simply The Bird přináší spoustu levelů, takže se pořád máte kam posouvat. Úkolem je doletět s ptáčkem co nejdále a s co nejméně karamboly. Každý dotyk překážky znamená pro vás konec hry. Za vaše prohry se pak ptáčkovi můžete sladce pomstít. Tuto výbornou hru si můžete jednoduše a zdarma stáhnout do vašeho telefonu nebo třeba tabletu. Pokud vás opravdu nadchne, připojte se k facebookovým stránkám a sledujte všechny novinky.