Ruční výroba náramků nabízí mnoho výhod

18.12.2014 16:11

Chcete si pořídit dámské šperky, které mají styl, jsou levné a opravdu sluší? Není nic snazšího, než sáhnout po ruční výrobě. Dnes si můžete pořídit, nebo rovnou sami vyrobit módní náramky a další podobné tovary. Pokud zjistíte, že jste dostatečně šikovní, kdoví, možná se tímto budete v budoucnu moci i živit. Takový domácí přivýdělek se jistě hodí.

Infinity- krásné a levné

Ve velké oblibě jsou ručně vyrobené náramky Infinity, které v poslední době dosti výrazně pronikají na trh s bižuterií. Není divu, vánoce se kvapem blíží a ženy hledají něco na zkrášlení v období svátků, zatímco mužové pátrají po vhodném dárku pro svou drahou polovičku.

Ručně vyráběné náramky si můžete pořídit za pár desítek korun a přitom se v nich promítá zručnost a fantazie určité osobnosti. Nebo buďte vy takovou osobností, která nechá vyniknout svou vlastní zručnost a představivost. Tyto ruční práce jsou samozřejmě vhodné především pro dámy, ale najdou se výjimky také mezi pány.

Udělejte si z náramků byznys

Moderní náramky můžete vyrábět rovnou ve velkém a začít se takto živit. Ovšem pozor, konkurence je poměrně velká, stačí se jen podívat na internet, kde naleznete možná stovky webů, kde jsou nabízeny nebo představovány různé krásné dámské ozdoby.

Materiály pro ruční výrobu

Hledáte-li inspiraci, díky které získáte představu o vlastním vyrábění, neváhejte navštívit již prověřené výrobce, třeba právě web se šperky Infinity. Jistě si najdete vhodný vzor, ale pozor, kopírovat se nesmí, to platí stejně jako u jiných originálních děl. Vytvořte si vlastní originální vzory, využijte materiály, které jsou pro tyto skvosty vhodné. Nejvíce se používají:

·         Kůže a koženka              

·         Semiš

·         Slitiny mědi

·         Slitiny zinku

·         Konopné vlákno

·         Lehké kovy a chirurgická ocel

·         Pozlacené a postříbřené kovy

·         Dřevěné materiály

·         Plasty- korálky, šňůrky a další

 

Autor: AdminAlfa