Příslušenství pro iPhone

26.03.2014 17:28

Svůj iPhone můžete zdokonalit s pomocí nejrůznějšího příslušenství, které zpříjemní práci a také pomáhá k ochraně vašeho přístroje. Uveďme si nejpoužívanější vychytávky, o kterých možná ještě nevíte.

Dotyková pera

Pro ty, kdo rádi a často píšou, ale mají přece jenom raději klasickou tužku či pero, jsou zde dotyková pera. Ta jsou opatřena na konci speciální gumovou hmotou, která zajistí výborné reakce na dotek a umožní snadné psaní. Psací pera na iPad již nejsou novinkou a vyskytují se v mnoha provedeních, od těch základních, až po specializované tvary, například náramek na ruku nebo přívěšek.

Držáky a stojany

Stojany a držáky na mobilní telefony, iPad, iPhone, tablety a další zařízení dnes již patří k povinné výbavě lidí, kteří mají rádi pohodlnou práci, ať už v kanceláři nebo doma. Existují různé typy stojanů a stojánků a každý si najde svůj účel. Některé jednoduše postavíte, jiné mají nejrůznější způsoby uchycení, které využijete třeba v autě, nebo v koupelně na vlhkých površích. Pro focení jsou výborné stativy, do kterých lze upevnit nejen fotoaparát, ale také telefon nebo iPad.

Obaly a pouzdra

Specifickou skupinou příslušenství jsou obaly a různá pouzdra, které mají především ochrannou, ale také designovou funkci. Vyskytují se v nepřeberném množství designů a provedení. Zakoupit tak dnes můžete například pouzdro ve tvaru ponožky, zapínací pouzdro na zip, nebo kožené pouzdro na magnetické zapínání. Ale těch možností provedení pouzder je skoro nekonečně mnoho. Svou důležitost mají samozřejmě také materiály, ze kterých jsou pouzdra vyráběna. Můžou to být:

·         Kůže

·         Bavlna

·         Koženka

·         Vlna

·         Umělá vlákna- Polyester, Polyamid, PVC

·         Speciální plastové folie

Další nezbytná zařízení pro váš iPhone

Trošku jsme si rozvedli některé základní pomůcky a příslušenství pro mobilní zařízení, dodejme tedy ještě i další, aby byl výčet pokud možno co nejvíce kompletní:

·         Baterie

·         Dokovací stanice

·         Nabíječky

·         Mikrofony a reprobedny

·         Baterie

·         Antiprachové záslepky – chrání otvory pro kabely a podobně

 

Autor: Dronte