Prezentujte svou tvorbu

02.02.2014 18:47

Každý začínající i pokročilý pisálek potřebuje kromě své fantazie a zajímavých článků také prezentovat svou práci. Pokud chce získat kvalitní zakázky, dobré reference se vždy hodí a jsou velkou výhodou. Ovšem kromě kvalitně odvedené práce je důležitá také stylizace, forma prezentace sebe samého, a právě pro tento případ existují webové stránky ukazclanek.cz.

Musíte se zviditelnit!

Jestliže chcete být úspěšní, musíte o sobě dát vědět. Psát články nestačí, velmi důležité je dostatečně se zviditelnit. Na ukazclanek.cz máte jedinečnou příležitost vytvořit si svůj osobní profil, ve kterém označíte nejen své základní údaje, ale také napíšete více informací o sobě, o své tvorbě a přidáte ukázky svých prací. Při hledání zakázek už stačí pouze poslat potencionálnímu zaměstnavateli odkaz na vaše stránky. Sami poznáte, že to každý ocení.

Čtivé texty, které zaujmou

Celé to funguje velice jednoduše. Stačí kontaktovat správce webových stránek, zaslat mu potřebné informace, které byste chtěli na svém profilu zviditelnit a také ukázky svých prací. Mohou to být články již publikované, ale vždy je vhodné vytvořit ukázkové články, které budou originální pouze pro web. Zkuste sepsat články z oblasti, která vás nejvíce baví a zajímá, takové texty budou povedené a čtenáře zaujmou. Stejně tak si vámi zvolenou oblast témat nechte dát na svůj profil. Nepište o tom, co vás nebaví nebo čemu nerozumíte.

Buďte aktivní, vyplatí se to

Vaše prezentace na webových stránkách je velice snadná a navíc zdarma. Pokud preferujete diskrétnost, pak můžete psát pod pseudonymem. Záleží čistě na vás, zda svou identitu odhalíte nebo raději zůstanete v pozadí. Navíc váš profil pisálka si můžete kdykoliv upravovat podle toho, jak budete chtít. Stačí jen vždy požádat administrátora a vaše přání se stane realitou.

Sežeňte copywritera dle vašich požadavků

Webové stránky ovšem neslouží pouze pro pisálky, ale také pro ty, kteří copywritery hledají. Pokud potřebujete napsat kvalitní texty, pak si právě zde můžete vybrat kvalitního textaře a podívat se na jeho tvorbu.

Další databáze copywriterů:

Copywriting.cz

Kupčlánek.cz

Copywriteři.cz

Webtrh.cz – sekce pro copywritery

 

Autor: Martina Richterová