Potřebujete kvalitního a příjemného zubaře?

26.07.2015 10:38

Není dnes tajemství, že sehnat zubaře není nic jednoduchého. Není jich moc a ti dobří často nepřijímají nové pacienty. Co ale potom, když potřebujete nutně ošetřit, protože Vás bolí zuby, urazili jste si nějaký nebo cokoliv jiného? Co teď? Kam se můžete obrátit?  Stomatologie Praha nabízíme kvalitně odvedenou práci a příjemné prostředí spolu s odborným personálem. Zubař Praha je pro Vás skvělým řešením, jak si pomoci, když nemáte kam jít.

Americky bílý úsměv

Toužíte po zářivě bílém úsměvu stejně, jako mají herecké hvězdy v amerických filmech? Zubní ordinace Praha nabízí kvalitní bělení zubů přesně dle Vašich představ. Pak se budete moc usmívat ostošest a nebudete se muset stydět.Stomatologie Praha 2 bělí zuby až po dokonalém vyčištění zubů a odstranění veškerého zubního kamene. Bělení zubů není nic škodlivého, pokud se provádí kvalitně, odborně a ne příliš často. Pokud byste nechtěli dodržet postup, může se stát bělení bolestivé.

Proto není určitě na škodu nechat si odstranit všechen zubní kámen.  S tím Vám pomůže také dentální hygiena Praha 2. Buďte si jisti, že bude vše provedeno naprosto správně, proto je vhodné poslouchat doporučení odborníků.

Nebojte se přijít

Zubní ordinace Praha 2 Vás vyzývá: „Nebojte se přijít!“ Proč? Lékaři a sestry stomatologie Praha 2 mají dostatek zkušeností, profesionální přístup a ošetření se snaží provádět co nejvíce bez bolesti. O všem Vás předem informují, u všeho bude vyžadován Váš souhlas. Čeká Vás příjemné a přátelské prostředí.

Chybí Vám nějaký zub?

Povedlo se Vám vyrazit si zub či zuby? Nic příjemného, víme. Zubař Praha 2 pro Vás má skvělé řešení, které Vás určitě nadchne. Zubní implantáty. Zubní implantáty Praha jsou vlastně náhrady zubů, které jsou upevňovány přímo do kosti. Na implantáty lze následovně připevnit můstek, korunku či hybridní protézu.