Pořádáte party? Zkuste ji dovést k dokonalosti správně zvolenou výzdobou!

04.11.2015 11:27

Party. Starší generace, na rozdíl od té dnešní, toto slovo v podstatě neznala, což ale neznamená, že by se dříve nekonaly večírky, oslavy a různá jiná rodinná či přátelská setkání. Asi bychom dnes stěží hledali člověka, který by se za svůj život nějaké té party nezúčastnil. Ať už se jedná o oslavu narozenin, svatbu nebo rozlučku se svobodou, každá taková akce si žádá náležitou party výzdobu.

Výzdoba se odvíjí od druhu a velikosti party a od zvoleného tématu

A jak taková výzdoba na party vypadá? To se odvíjí především od toho, o jaký typ party jde, jestli se oslava ponese v duchu nějaké události, ve stylu určité doby či bude zasazena do specifického prostředí. Například typickým prvkem pro zahradní slavnosti jsou lampiony na party. Po setmění se stanou dokonalou kulisou a vytvoří skvělou atmosféru. K dětské narozeninové oslavě naopak neodmyslitelně patří balonky. Ať už jde o balonky na party s dětskými motivy nebo o oblíbené heliové balonky, ty nejmenší účastníky slavnosti vždycky potěší.

Oslava narozenin

Nejfrekventovanější party je bezpochyby oslava narozenin. Někdo má ve zvyku slavit ve velkém stylu každé narozeniny, jiný uspořádá narozeninovou party jen k významnému jubileu. Dekorace na oslavu narozenin si každý zvolí různé podle toho, zda to pojme jako seriózní záležitost nebo zda půjde o bláznivou zahradní party. Důležité v každém případě je vyhradit si dostatek času na přípravu. Předem si uvědomit, v jakém prostředí se bude party konat, kolik hostů bude pozvaných.

Nezapomeňte na doplňky a různé party vychytávky.

Chcete-li, aby se Vaše narozeninová oslava stala skutečně nezapomenutelnou, myslete na vhodné party doplňky, které umocní celkový dojem z oslavy, a se kterými si užijete spoustu legrace. Organizujete-li naopak narozeninovou party pro svého kamaráda, nezapomeňte na drobné vtipné dárky pro oslavence. A vůbec nevadí, že půjde o hotové ptákoviny. Legrace není nikdy dost.