Ozdobte se netradičním náramkem

21.10.2015 10:11

Každý z nás je originální osobností. Podtrhněte své pravé já s tím správným šperkem, učiňte svůj moderní outfit skutečně dokonalým. Co vám k tomu může ještě pomoci? Ano, uhádli jste, jsou to neokoukané a netradiční náramky. Ty mohou být vydávány jako jednotlivé kusy, ale také v zajímavých kolekcích. Jak jsou takové kolekce zaměřeny a komu mohou dokonale posloužit?

Pro šťastlivce

Pro ty nejšťastnější a tudíž i nejveselejší lidi jsou zde zajímavé kolekce 4Luck. Jak již napovídá samotný název, jsou veselé a povzbudivé, v podstatě bychom mohli hovořit o talismanech. Náramky na ruku mohou posloužit také jako amulety, to je zcela jasná věc, tak se chraňte a mějte v životě trochu více štěstí. Zvláště když jsou doplněny o prvek v podobě miniatury.

Pro umírněné

Budhismus je především o svobodě a o pohodě duše. Takovou pohodu na duši vám můžou obstarat dámské náramky, které jsou v duchu buddhismu. Například mohou mít zakomponovanou Budhovu hlavu či znak Nirvany. Tyto náramky pro originální a svobodné lidi se hodí především na party. Klidně si je ale berte kamkoliv, kde se chcete cítit free, i do práce.

Pro milovníky dobrodružství, pro podtržení svého já

Netradiční náramky pro pány i pro dámy můžou být vyrobené tak, aby povzbudily ego a samozřejmě se také hodily k různému oblečení. Vyberte si takový, který bude z kolekce My Ego, nebo dokonce v takovém provedení, které symbolizuje dobrodružství. Co takhle vyzkoušet na své ruce pravý a nefalšovaný námořnický náramek. Je složený z lan a kotvy, ozdobou může být také třeba pirátský hák či jiný, pro námořníky charakteristický předmět.

Nebo raději klasiku?

Nebo máte raději klasiku a neotřepaný styl? I v tom případě si jistě vyberete vhodný klasický náramek. Ale i klasický náramek se může ve spojení s tou správnou osobností stát dámským netradičným náramkem, se kterým může dáma nejen zazářit, ale dokonce zcela oslnit.