Ochranná sluchátka s rádiem? Vyzkoušejte je!

10.09.2015 10:40

Dnešní doba se pyšní věcmi, kterým by naše prababičky rozhodně nevěřily. Zatímco ony si oplachovaly po umytí vlasy octovou vodou, my si klidně kupujeme šampon 2 nebo dokonce 3 v 1. Pereme v pracích prášcích, které dokáží prádlo perfektně změkčit, tedy “naavivážovat”, aniž bychom dodatečně jakoukoliv aviváž použili. Dnes se těmto vymoženostem nikdo z nás nediví. Když se však řekne spolehlivá ochrana sluchu a rádio v jednom, mnozí z vás možná vůbec netuší, o čem je řeč. Pokud máte z jakéhokoliv důvodu potřebu chránit si sluch před hlukem, například při hlučných aktivitách nebo při práci v lese či pouze při sekání trávy na své zahrádce, neváhejte a pořiďte si ochranná sluchátka s rádiem.  Jsou vyrobeny tak promyšleně, aby se daly pohodlně nosit dohromady společně s brýlemi, a ještě abyste přitom mohli poslouchat vaši oblíbenou radiostanici. Pokud v hlučném prostředí pracujete den co den, neměli by tato unikátní sluchátka ve vašem pracovní vybavení rozhodně chybět.

Zapněte si topení ještě v práci

Když už mluvíme o drobných vymoženostech současné doby, pravděpodobně pro vás nebude novinkou ani zařízení pro dálkové spínání spotřebičů, bran k vašim nemovitostem a dalších komunikátorů založených na GSM ovládání a měření. Možná si říkáte, že žádné takové zařízení nepotřebujete a hlavně nechcete, protože ho nebudete umět ovládat. Pokud se o tuto problematiku budete zajímat, naleznete produkty, které jsou přímo určené i pro naprosté laiky. No jen si představte, že než budete odcházet z práce domů, zapnete si pomocí tohoto zařízení topení, a než vejdete do bytu, bude tam vytopeno “jako jako v lázních”. Podobnou službu vám udělá i GSM zásuvka s jednoduchým nastavením. Vyzkoušejte ji!

Kýbl s vodou a jerem už potřebovat nebudete

Když už jsme u všech těch rádoby novinek a zajímavostí, rozšiřte vybavení své domácnosti o unikátní ultrazvukovou čističku a zapomeňte na klasické čištění trysek vstřikování motoru nebo dokonce čištění karburátorů. Nákupem ultrazvukové čističky ultrasonic uděláte radost i své manželce, která si díky ní perfektně vyčistí všechny své šperky, brýle, hodinky a další.