O studiu na Soukromé vysoké škole ve Znojmě

21.06.2014 15:00

Soukromá vysoká škola Znojmo se zaměřuje na ekonomické a marketingové obory, účetnictví a také veřejnou správu, matematiku či statistiku. Studenti zde mají možnost obou forem studia, tedy kombinovanou formu a také prezenční.  Škola je nadčasová a moderní především díky výbornému zázemí, spočívajícím ve vlastní knihovně a dokonale informovanosti studentů. Stejný význam pro posluchače mají také přednášky s tuzemskými i zahraničními odborníky, a zapomenout nelze na spolupráci se zahraničními firmami a institucemi.

Zahraniční stáže, program Erasmus

Nedílnou součástí Soukromé vysoké školy ekonomické Znojmo je rovněž významná spolupráce s nejrůznějšími partnery ze zemí, jako je Německo, Rakousko, Maďarsko, Slovensko, ale také poněkud exotické Číny. Do těchto a mnoha dalších zemí se vydávají posluchači školy na zajímavé a přínosné stáže, které jim dají mnoho nových poznatků a také si vylepší komunikaci v cizí řeči.

Pokud hovoříme o mezinárodních vztazích, nelze opomenout adopci na dálku, kterou zde úspěšně praktikují již několik let. Cílem je přispívání na studium nadějných mladých jedinců z nejrůznějších koutů světa, především pak z rozvojových zemí, kde nejsou takové možnosti.

Absolventský klub

Dalším velkým plusem Soukromé vysoké školy ekonomické ve Znojmě je nepochybně Klub absolventů. V tomto sdružení se setkávají bývalí studenti a rozvíjejí vzájemné společenské, ale také pracovní vztahy. Možnost kdykoliv se účastnit srazů a dýchánků mají zajisté také slovutní profesoři této alma mater.

Věda a výzkum, publikace článků

Ke znojemské soukromé škole se zaměřením na ekonomiku náleží knihovna plná odborných svazků právě z takových oblastí. Jedná se o další výhodu pro studenty, kteří mají po problému se sháněním studijních materiálů a učebnic. Místní studenti, ale také lektoři a přednášející se věnují hojně publikační činnosti a výzkumu, vydávají vlastní časopisy, nebo se jejich práce objevují v širších médiích. Informace o vědeckých aktivitách jsou dostupné také běžné veřejnosti na webu Vysoké školy Znojmo.

Autor: AdminAlfa