Nové vlasy a snadno a rychle

30.08.2014 15:07

Už jste slyšeli o nové metodě tvorby nového vlasového porostu a pro hustější vlasy, která je velice inovativní a je založená na umělých vláknech? Je to progresivní způsob, který nebolí a není nikterak nepříjemný, nemá žádné vedlejší účinky a je prokazatelně zcela zdravotně nezávadný. Trochu si přibližme, o co se vlastně jedná.

Důležitý keratin

Hovoříme o moderních umělých vlasových vláknech, které jsou vyráběna na bázi keratinu. Ten je velmi podstatnou složkou pro tvorbu nejen vlasů, ale také třeba nehtů nebo pokožky. Keratinová vlákna jsou miniaturních rozměrů, jsou lehká, takže nikterak nezatěžují vlasovou bázi a nepropadají se na pokožku hlavy.

Jak vlákna fungují?

Není to zase tak složité, doporučuji se podívat na některé video. Vypadá to skoro jako kouzlo, ale žádné čáry se opravdu nedějí. Principem je opačná polarizace jednotlivých vláken, díky tomu vzniká opačný náboj a vlákna se tak zcela sama přichytí k podkladu a jen tak se nepustí. K jejich upevnění se také používají takzvané fixátory. Aplikaci provádí nejlépe zkušený kadeřník, který postupně sype vlákna z nádoby přímo na hlavu a postupně zaplňuje místa bez porostu nebo s řídkými vlasy.

Výhody keratinových vláken

Hlavní výhodou je samozřejmě kvalitní zahuštění vlasů, které je tak autentické, že nikdo nic nepozná. Umělá vlákna se stanou nedílnou součástí původních vlasů a nahradí tak dokonale nejrůznější vlasové přípravky, které jsou v lepším případě neúčinné, v tom horším dokonce zdravotně nebezpečné.

Nesporným plusem je také rychlost aplikace, která se u šikovných holičů a kadeřníků pohybuje v minutách, maximálně půl hodiny práce. Odolávají větru, dešti a dalším nepříjemným nástrahám klimatu.

Nejedná se o přípravky na pleš, která již je ve velmi pokročilé fázi a je v podstatě na celé hlavě. Zde není možné vlákna kvalitně uchytit.

Videjko zde: https://www.youtube.com/watch?v=qFqLbwhS45E

 

Autor: AdminAlfa