Nikam nejdu, nemám co na sebe!

28.07.2014 19:09

Tak tuhle větu zná stoprocentně každá žena a tudíž i její drahý partner.  Přípravě na jakoukoliv akci bezpodmínečně předchází důsledná kontrola šatníku, zda je v ní vhodný kousek oblečení. Bohužel se často stává, že výsledek kontrolingu je negativní. V případě dostatečné časové rezervy následuje nájezd na nejbližší nákupní centrum.

Pokud ale jde čas proti vám, nezbývá, než zoufale vybrat ten nejméně ohavný model, který se ve vaší šatní skříni nachází. Vybrat si ve stresu vhodné dámské oblečení je často těžší než si domluvit soukromou audienci u Papeže. Proto,by jsme se my ženy, měly proti těmto stresovým a nepříjemným situacím vyvarovat. Čím? Třeba pravidelnými nákupy.

Pravidelný nákup

Pravidelnými nákupy se samozřejmě nemyslí každotýdenní statisícové nákupy. Je to myšleno tak, že bysme se s čistým svědomím mohli podívat jednou týdně do nákupních center, ale vybrat si tam maximálně jeden, či dva zajímavé kousky, které oživí kdejaký model v šatníku. Jak asi každá žena ví, tak právě luxusní dámské oblečení není zrovna záležitostí z levného kraje, tudíž by se měl daný kousek dobře zvážit, zda jej můžeme vůbec vynosit.

Nepodceňujte doplňky

Pokud jste už nyní zavrhly pravidelné návštěvy obchodů, může se vaší a vašeho šatníků spásou stát pořízení pár zajímavých doplňků. Dámské doplňky jsou dnes už nepostradatelnou součástí většiny outfilů. Za prvé je jejich výhodou velmi nízká cena (pokud tedy nakupujete v obyčejné bižuterii) a také neutrálnost. Jeden náramek či náhrdelník si můžete vzít k nespočtu různých modelů.

Hysterickým situacím z důvodu, že si nemáte co vzít na sebe, se dá lehce předejít. Stačí být jen trošku kreativní a nebát se kombinovat a i z nejobyčejnějšího modelu se dá právě díky zajímavému doplňku vyčarovat neokoukaný model. 

Autor: Eliška Hanáková