Nezbytnost jménem kabelka

04.06.2016 13:42

Autor: Vlasta Hertlová

 

Mohli bychom si položit řečnickou otázku, která je: „Viděli jste někdy ženu bez kabelky?“  Odpověď zní ano, ale jen velmi sporadicky. Ženy jsou, a teď prosím o pochopení, na kabelky tak trochu ujeté. Na každou možnou i nemožnou společenskou událost potřebují psaníčko nebo společenskou kabelku. Výrobce kabelek David Jones, to je záruka různorodého zastoupení kabelek či sportovních tašek již od roku 1987. To poukazuje na kvalitního výrobce uznávaného po celém světě.  Pro nejnáročnější klientelu je vhodný polský výrobce kabelek Felice.  Výběr kabelek a tašek, nejen pro pány, lze uskutečnit přes kabelky Solier.  A při výběru kabelek bychom neměli zapomínat ani na naše mladší kopie, tedy děti, pro které si určitě vyberete z širokého sortimentu dětských tašek.

Cestování

Cestování bez pořádné cestovní tašky nebo kufru, je pro většinu z nás, naprosto nemyslitelné a dalo by se říct, že každý nějakou tu cestovní tašku nebo kufr doma má. A pokud snad někdo kufr nebo cestovní tašku přeci jen nevlastní, určitě u něj najdete minimálně sportovní tašku nebo batoh. Většina z nás minimálně jednou do roka někam cestuje a někteří jedinci musí cestovat pravidelněji, a proto se jim hodí pevnější kufr více než cestovní taška, ačkoli toto rozhodnut závisí na každém z nás. K cestování se může hodit i kosmetický kufřík pro ženy vizážistky nebo kosmetičky na různá školení.

Mince a drobnosti

Již v pradávných dobách měli naši předci na zlaťáky měšec, do kterého se nevešlo nic jiného, pouze ty zlatky. Dnes už nepoužíváme měšec, ale „multifunkční“ dámskou peněženku, do které se nám dnes vejde spousta věrnostních karet, platebních karet, fotek svých nejbližších a dále mnoho dalších drobností, které (ne) potřebujeme v každodenním životě. Jenže bez peněženky a drobností, které v ní máme, si dnes už běžný život nedokážeme představit.