Nezapomenutelná noční prohlídka Prahy

23.09.2014 11:08

Procházka Prahou není nudná za každých okolností. Ovšem co se vydat na prohlídku netradiční, a to za pražskými legendami a duchy? Noční a tajuplná Praha má rozhodně co nabídnout. Díky velmi bohatým dějinám je zde pořád co objevovat a mnoho příběhů stojí za vyprávění. Speciální prohlídky, vhodné pro starší děti, teenagery i dospělé, vás budou určitě bavit. Nevšední Prague Haunted tours se promění v nezapomenutelný zážitek a také dobrodružství. Upněte pozornost k dějinám našeho kouzelného hlavního města. Objevte nečekané věci v tajemných a křivolakých nočních uličkách.

Mystická Praha čeká právě na vás

Díky McGee’sGhostToursof Prague, což je společnost, která se na tyto jedinečné prohlídky Prahy specializuje, můžete podniknout ty nejlepší nevšední procházky, cílené na pražské pověsti a duchy. A že toto město má opravdu co nabídnout. Prožijete neotřelý zážitek, a to i díky opravdu zkušeným a vtipným průvodcům. Zajímavé prohlídky (například tůra známá jako Ghosts and legends of Old Town) umožní nahlédnout každému, kdo má o to zájem, do paranormálního světa.

Prožít dobrodružství může každý. Vybrat si můžete ze čtyřech typů procházek, které se hodí jak pro dospělé, tak i pro děti. Pokud plánujete například výlet s teenagery, kterým se jen tak nezavděčíte, tento typ prohlídky může být opravdu dobrá volba, a určitě je zaujmete. Mystická Praha vtáhne do děje každého.