Nebojte se barev, aneb zkuste dát na stěny něco jiného

04.04.2015 09:37

Jarní a letní měsíce jsou jako stvořené pro obnovu nátěrů stěn v našich domovech. Jako první vás určitě napadnou barvy. Barvy na zdi. Ale pojďme tentokrát udělat změnu a dát na stěnu něco jiného než jen barvu. Už jste slyšeli o samolepkách na zeď? Že ne? Tak to je veliká škoda.  Většinou se tapeta dává na nějakou hlavní stěnu například v obývacím pokoji a zbytek stěn se pak klasickými barvami domalují, aby celkový vzhled doladil samolepku, popřípadě i tapetu na zdi. Motivy samolepek jsou opravdu různorodé. Jen si musíte říct, jestli chcete spíš geometrické tvary nebo zvířecí motivy anebo nějaké nápisy. Výběr je opravdu bohatý a určitě nebudete vědět, z čeho vybírat dřív.

Dekorace ven i dovnitř

Svůj byt si můžete vyzdobit nejen samolepkami, tapetami, dokonce i fototapetami, ale i plechovými cedulemi na zeď. Ptáte se, proč si dávat zrovna něco takového jako je cedule na zeď. Plechové cedule představují netradiční dekoraci interiéru, která je jedinečná a stylová. Můžete vybírat z nepřeberného množství motivů a nápisů. Je jen na vás, jak velkou ceduli a kde budete chtít. Někdy může být taková plechová ceduli i vtipnou ozdobou například do ložnice. A kam hlavně se cedule hodí, je určitě ven, například do dílny nebo vedle vchodových dveří.

Vzpomínky zůstanou

Mít fotky zavřené někde v albu je obrovská škoda. A co je ještě horší, je v těch albech vůbec nemít. Dnešní trend je mít všechno uložené v počítačích a na flash diskách, ale skoro nikomu je takto nemůžeme ukázat a samotným se nám tak často nechce se stále koukat na fotky v počítači. Není nad to si je takzvaně ohmatat. Poměrně velkým trendem jsou dnes fototapety a také fotoobrazy do pokoje. Najdete si ty nejoblíbenější fotografie a necháte si z nich udělat tapety. A fotoobrazy jsou také skvělým tipem na dárek pro vaši babičku kamarádku nebo tatínka. Budou mít určitě velikou radost a ještě necháte zarámovat ty nejhezčí společně strávené okamžiky.