Možnosti jak kontaktovat firmy

10.01.2014 10:16

Jste podnikatelem a hledáte vhodnou databázi firem a firemních kontaktů? Tahle záležitost nemusí být snadná. Samozřejmě něco jiného je najít jeden kontakt, ale pokud chcete oslovit mnohem více lidí, vyplatí se různé balíčky, které dnes nabízí specializované portály, jako je například kontaktnafirmy.cz. Na tomto zákazníky prověřeném portálu s mnoha kladnými referencemi se nejen dozvíte kde a jak hledat, ale také vám budou rovnou nabídnuty velmi výhodné balíčky za ceny, které překvapí.

Možností, jak kontaktovat firmy je více:

1.       Vlastní iniciativa- ta ovšem znamená spoustu času stráveného surfováním na internetu a telefonováním.

2.       Najmutí odborníků- většinou se jedná o různé PR nebo SEO společnosti, případně detektivní kanceláře a reklamní agentury.

3.       Využití specializovaného serveru- například kontaktnafirmy.cz

Poslední možnost se jeví jako nejjednodušší. Vlastní snaha o získání kontaktů sice nestojí peníze, ale může to znamenat spoustu nervů a také ztraceného času. Proto je využití služeb některého profesionálního serveru, jehož součástí je zabezpečená databáze firemních kontaktů naprosto nezbytné pro ty, kteří chtějí prosperovat.

Cenný kontakt na firmu za pár haléřů

Informace jsou drahé a zvláště to pak platí u těch obchodních. Přesto nabízí portál kontaktnafirmy.cz výborné ceny a přitom obrovskou síť kontaktů na firmy, které jsou zaručeně prověřené, a jedná se o společnosti, které mají veškeré náležitosti. Podvodníci, kteří by se snad chtěli dostat nelegálně do databáze, rozhodně nebudou mít na růžích ustláno, zabezpečení je dokonalé a již také vyzkoušené.

Jak to vlastně celé funguje?

Na portálu kontaktnafirmy.cz to funguje velmi jednoduše a to v podstatě ve třech krocích:

A.Zvolte typ databáze

B.Vyberte způsob platby

C.Stáhněte si databázi do emailu