Mikuláš na lyžích

24.10.2013 12:31

Lyžování a snowbordování je skvělou zábavou nejen pro dospělé, ale také pro děti všech věkových kategorií. Při dobré lyžovačce se lidově řečeno vyblbnou, a rodičové pak mají méně práce s unavenými ratolestmi, které nezlobí. Dnes již existují speciální školy a sdružení, které vaše dítko naučí nejen základy, ale také pokročilé techniky lyžování, jako je kupříkladu telemark, který v současnosti zažívá velký boom a získává si stále více příznivců mezi zimními sportovci.

Expedice Mikuláš a penzion Gemshorn

Vydejte se s dětmi na Expedici Mikuláš 2013, která bude již 6. ročníkem úspěšného podniku se spoustou aktivit a také s příjemným pobytem v rustikálně laděném penzionu Gemshorn. Zdejší kuchyně zcela uspokojí vaše chuťové pohárky a nemusíte se obávat, na skladě jsou také nápoje všeho druhu. Pro ty, kdo nedají pokoj internetu ani na horách, je samozřejmě neustále k dispozici připojení Wifi. V penzionu si možná o něco více užijí rodičové než dítka, ale ta se zase dokonale vyřádí na některé z mnoha sjezdovek v lyžařské lokalitě Zillertal, což je malebné údolí v Rakouských alpách a zároveň aréna, která pojme tisíce nadšených sportovců.

Wellness v penzionu Gemshorn

Penzion Gemshorn nabízí dokonce i svůj vlastní wellness program a kvalitně vybavené centrum, takže skvělý relax s ozdravnými kúrami je zajištěn. Česky mluvící personál vám pak bude vždy k ruce a svou dobrou náladou navodí úsměv také na vaší tváři.

Zillertal Arena

Děti i větší lyžaři či snowboardisté mohou v Zillertalu vyzkoušet 636 kilometrů sjezdovek všech kategorií, pro začátečníky i pro nejzkušenější sjezdaře. A k tomu nádherná okolní příroda. Můžete se třeba jen kochat, zatímco vaše dcerka nebo synek se budou snažit vykroužit svůj první nesmělý oblouk. Nenechte si ujít dobrodružnou akci s příznačným názvem Expedice Mikuláš 2013.

Zábavní instruktoři

O výuku a doprovodný program spojený s letošním Mikulášem se postarají zkušení a přesto stále mladí instruktoři, kteří jsou velmi zábavní, což mohu směle potvrdit. Možná právě moje výborná zkušenost bude i pro vás inspirací, nebojte se zažít něco nového, navíc v nevšedním prostředí. Milí rodičové, Expedice Mikuláš 2013 je v plných přípravách, zúčastněte se také a hlavně s sebou vezměte své malé nezbedy, kdoví, třeba v nich naleznete nový talent.

 

Autor: Martin Doležel