LED svítidla do každého domu i kanceláře

15.04.2014 12:27

LED osvětlení je trendem současné doby a pravděpodobně i té budoucí, pokud se tedy nestaneme svědky dalšího, ještě progresivnějšího vynálezu. Uveďme si proč tomu tak vlastně je a proč stále více zákazníků přechází na moderní LED svítidla:

·         Rychlejší přeměna energie ve světlo

·         Finanční úspora

·         Dlouhodobá výdrž

·         Snadná instalace- lze využít stávající elektrické rozvody a objímky klasických wolframových žárovek

·         Moderní design- elektronické obchody, jako je například Svítidlomat nabízí široké spektrum tvarů a velikostí

V porovnání s wolframovou žárovkou, jejíž využití je stále menší, nabízí LED technologie jednoduše mnohem víc a tak není divu, že se stává víc a víc součástí domácností, ale také kanceláří nebo jiných pracovišť.

Kuchyně

V kuchyni výborně využijete kuchyňská svítidla, která mohou být úsporná, ale také velice výkonná, nechybí klasické provedení zářivky. Používají se LED žárovky i LED pásky, závěsná svítidla a mnoho jiných podob tohoto moderního osvětlení.

Kancelář

Stejně jako doma, můžete snadno nainstalovat LED kancelářská svítidla, a to bez potíží do celé budovy, do celé vaší firmy. Při větším objemu nákupu LED svítidel pochopitelně ušetříte.

Koupelna

LED osvětlení se bude také dokonale vyjímat ve vaší koupelně. Výjimkou dnes totiž nejsou vodotěsné a izolované reflektory, pásky, žárovky i zářivky. Ty dokážou skvěle snášet vlhkost a přitom si zachovají vysokou svítivost v dlouhodobém horizontu. LED koupelnová svítidla mají rozhodně smysl.

Dětská svítidla

Použití LED technologie umožňuje mnohé a také se výborně hodí pro děti. Dětská svítidla v sobě mohou spojovat světlo a hrací prvek, takže budou nejen svítit, ale také bavit.

Venkovní LED osvětlení

Chcete, aby byla vaše party dokonalá a také skvěle nasvícená? Zvolte LED venkovní osvětlení, které je většinou masivního charakteru a odolává klimatu díky kvalitním krytům. I zde můžete použít závěsná svítidla pod střechu i s vlastním zastřešením nebo krytím proti dešti.