Každý požaduje jiné hodinky

22.06.2014 11:02

V současné době již se hodinky tak nějak posouvají do oblasti spíše moderní. Už nejsou nezbytnou funkční pomůckou, kterou určujeme čas, stává se z nich stále více stylový kousek, který zdobí rozmarné ženy a metrosexuální muže. Ale dosti legrace, hodinky si rozhodně stále najdou své využití, ovšem každý má poněkud rozdílné nároky. Uveďme si, jak asi vypadají kvalitní pánské hodinky, jaké jsou dámské, a co nejvíce sedí dětem.

    

Pánské hodinky

U pánských hodinek se vždy hodnotí především vysoká kvalita materiálů a odolnost vůči nejrůznějším klimatickým vlivům. Pánové požadují rovněž co nejvíce funkcí, takových, jako je třeba odolnost proti vodě do obrovských hloubek, nebo určování všech světových časů.

Muži volí sportovní hodinky, často velmi robustní, nebo naopak luxusní stylové hodinky od vyhlášených výrobců. Takové hodinky však jsou doslova šperkem a s trochou péče vám vydrží celý život.

Dámy mají jiné požadavky

Kvalitní dámské hodinky, ty vypadají úplně jinak. Vyznačují se nikoliv robustností, jako u mužů, ale spíše naopak jemnou elegancí a lehkostí. To však neznamená, že mají nižší kvalitu. Dámy milují drahé kovy, což platí také u náramkových hodinek. Stávají se stále více skvostným šperkem, který rozhodně neslouží primárně k určení času.

V éře mobilních telefonů, notebooků, tabletů a dalších výstřelků technického světa, již je možné zjistit čas kdekoliv a kdykoliv a právě proto se z ženských hodinek stávají stylové doplňky módy.

Jednoduchost pro děti

Dámské a pánské hodinky mají tedy nejen funkci, ale také nadčasový styl, který zaujme. Dětské hodinky jsou zase trochu jiné, jsou také zdobné, ale spíše třeba filmovými motivy, postavičkami a pěknými obrázky. Design je vždy zaměřen na určitou věkovou kategorii. Děti potřebují zářivé barvy, veselé motivy a také lehké a kvalitní materiály. Čím jednodušší používání, tím lepší.

Inspirativní hodinky

Inspiraci hledejte u některých známých osobností, najděte si své vysněné hodinky ze zlata, stříbra, nebo spíše plastické sportovní v elektronických obchodech nebo těch kamenných. Hodinky rozhodně nepatří do starého železa, stále si najdou mnoho lidí, kteří se bez nich neobejdou, i když každému se líbí jiné.

      

Autor: AdminAlfa