Kam za krásnými zážitky?

12.05.2015 13:03

Přemýšlíte, kam můžete vyrazit za krásnými zážitky u nás v České republice, konkrétně ve východních Čechách? Pár tipů bychom pro Vás měli. Teda spíše jeden, ale doopravdy skvostný. Budete to zlatá koruna pro Vaše cestování. Dobrá, tak ne zlatá, ale Karlova Koruna. Tak se jmenuje nádherný zámek v Chlumci nad Cidlinou. Do Chlumce se dostanete velmi jednoduše a zámek najdete také určitě bez větších problémů. Pokud si rádi uděláte pěkný výlet, určitě byste neměli vynechat tento krásný zámek.

Co zde můžete vidět?

Zámek Karlova Koruna je nádherným místem pro krásné zážitky. Navštívit zde můžete samotné vnitřní prostory zámku, ale také pěkný zámecký park, který je inspirován anglickými zahradami. Kromě historických úkazů zde můžete narazit na jeden úkaz, který se dodržuje již stovky, možná i tisíce let. Jedná se o úkaz lásky – svatbu. Svatby v Chlumci nad Cidlinou nejsou žádným výjimečným úkazem. Jedná se o docela častý jev. Jedná se o krásné místo pro svatby východní Čechy.

Také toužíte po svatbě?

Patříte mezi ty ženichy či nevěsty, kteří také přemýšlí o svatbě a touží po ní? Tento zámek je pro Váš romantický slib jako stvořený. Abyste si svůj den mohli užít se vším všudy, krom svatebního obřadu můžete mít na zámku též svatební hostinu. Co byste řekli takové bohaté zámecké hostině v zámecké restauraci na zámeckém nádvoří? Budete si připadat jak princ a princezna. Kdo by si to nepřál? Restaurace v Chlumci nad Cidlinou, která má s pořádáním svateb bohaté zkušenosti, Vám ráda se vším pomůže.  Zámecká terasa, jak se restaurace nazývá, spolupracuje se svatební agenturou, která zařídí další potřebné věci.

Luxusní posezení

Restaurace Zámecká terasa Chlumec nad Cidlinou Vám může nabídnout luxusní posezení s dobrým jídlem, příjemným prostředím a za přijatelné ceny. Restaurace je vhodným místem také pro různé firemní večírky, akce, teambuilding a další zajímavé sešlosti.