Jeden stisk a máte tu nejkvalitnější kávu

28.02.2015 10:31

Dalo by se říct, že kávovary jsou poměrně rozšířenou součástí dnešních domácností. Spousta z nich jsou ty, do kterých hodíte kapsli, stisknete tlačítko a máte kávu hotovou. Ovšem kvalita této kávy z kapslí je poněkud jinde od kvalitních kávovarů a kávy. A právě kávovary Jura, původem ze Švýcarska, jsou známé především svou kvalitou a dlouholetou tradicí.

Kávovary, kterým neodoláte

Nabídku veškerých produktů najdete na jura-shop.cz, kde si samozřejmě můžete vše i jednoduše objednat. Firma Jura nabízí tu nejkvalitnější zrnkovou kávu jako je například Bristol, Lavazza, Izzo a další. Mimo to i klasickou mletou kávu nejvyšší kvality můžete vyzkoušet do jednoho ze zakoupených kávovarů. Do běžných domácností se bude nejvíce hodit klasické kávovary, které vám připraví vynikající espersso s bohatou pěnou. Nadchne vás cena i celkové zpracování a vzhled. Pro menší kuchyně jsou nejvhodnější nejmenší kávovary, které se vejdou opravdu všude, a káva je z nich rovněž výborná. Výrobci ušetřili na materiálu a tak jsou i tyto nejmenší kávovary cenově velmi příznivé.

Do kaváren a restaurací, ale nejen tam jsou jako stvořené velkokapacitní kávovary anebo i prémiové kávovary, které jistě budete chtít i k vám domů. Velkokapacitní kávovary vás potěší samozřejmě nádherným designem, ale především tou nejlépe vytvořenou kávou, kterou ocení ne jeden milovník kávy. Prémiové kávovary jsou vylepšené tím, že můžete dělat najednou dvě kávy. Od teď nemusíte chodit do kaváren. Všichni budou chodit k vám.

Rozšířený sortiment

Firma Jura nenabízí jen ty nejkvalitnější kávovary, ale také doplňky stolování, kam řadíme příbory, příslušenství na kávu, konvičku na mléko, ale také konvice na čaj i kávu. Když už si uděláte tu nejlepší kávu, atmosféru si zpříjemníte vonnými stébly, svíčky, nebo také velmi oblíbenými vosky do aromalamp značky Yankee Candle. Vosky do aromalamp vydrží poměrně dlouho a můžete je střídat podle aktuální nálady.