Jaro, léto, podzim, zima

06.05.2016 21:08

V jakémkoli ročním období si člověk, ať už dospělý nebo dítě, potřebuje odpočinout od každodenních stresů. Rozličné oddechové možnosti jsou nasnadě, někdo radši kulečník, jiný zase radši kempování. Každému, co jeho jest. Jsou oddechové činnosti, které jsou vhodné většinou jen na jedno roční období, ale najdou se i tací, kteří roční období nerespektují a vyráží kempovat i v zimě, kde se spíš hodí relax a masáže, pěkně v teploučku. Asi nejdůležitější věcí pro oddech, je vědět co vás baví, nebo co byste chtěli vyzkoušet. Co takhle létající draci? Tato hračka, byla sice prvotně určená pro děti, ale muže to baví taky, tak proč si nezahrát jako velký a vrátit se tím na chvíli do dětství?

Doba dovolených

Doba dovolených nám právě začíná a vy už přemýšlíte, jestli pojedete k moři nebo jen tak po českých kempech? Není nad to, se dobře připravit. Zkontrolovat auto, jestli má všechny nutné autodoplňky a potřeby na kempování, nebo třeba plážová převlékací kabinka. Je libo si při kempování udělat pohodlí? Žádný problém, dnes se dá najít poměrně velký výběr různých lehátek a židliček. Na dovolenou by se vám mohli hodit i stolní hry, které zabaví nejen děti. Hlavně nezapomeňte na dalekohled, pokud pojedete někam na výlet, třeba na rozhlednu, abyste se mohli podívat i dál do okolí.

Poker, hra pro dospělé

Milujete poker? Není se co divit, hlavně pánové tuto adrenalinovou hazardní hru milují. Co takhle si s přáteli zahrát doma, pak na vás manželka nemůže nadávat a vy, jak se říká, zabijete dvě mouchy jednou ranou. Užijete si zábavu a zároveň jste doma.  Není nic jednoduššího, stačí si koupit poker sadu a potom k ní dokupovat další žetony a různé doplňky. Pokud nejste přímo na poker, ale baví vás stolní fotbal, pořiďte si ten. Pokud si pořídíte domů stolní fotbal i kulečník, můžete uspořádat party hodnou krále. Samozřejmě nesmíte zapomenout na občerstvení.