Jak vybrat tu správnou cestovní agenturu

10.01.2015 12:08

Chcete-li prožít tu nejkrásnější nevšední dovolenou, měli byste zvážit některá pro a proti, důkladně promyslet některé faktory. Případně toto vše můžete přenechat na některé z kvalitních cestovních agentur, kterých u nás rozhodně není málo, zmiňme třeba oblíbenou společnost Actour, se kterou cestují také některé známé osobnosti, třeba Ivan Trojan nebo Jiří Macháček.

Sledujte reference a nebojte se zeptat

Aby byla exotická dovolená opravdu exotická a se vším všudy, vsaďte na zkušenost a reference, rozhodně se vyplatí zeptat se dalších klientů, jak jsou spokojeni, případně byli spokojeni se službami dané agentury. Úplně nejlepší je zeptat se přátel, kteří využívají služeb takové cestovatelské společnosti již delší dobu a mají tedy dlouhodobé zkušenosti, které se cení více než ty jednorázové.

Nabídka a servis

Důležitá je samozřejmě také nabídka. Cestovatelé ocení širokou škálu možností, ale zároveň přehlednost. Lepší než stovky nezajímavých zájezdů nebo last minute dovolených, je kvalitní vycestování tam, kde jste dosud nebyli, pokud možno s tím nejlepším servisem. Pokud hovoříme o servisu, zde se klade největší důraz na rezervace a pohodlnost cestování. Některé agentury mají své vlastní rezervační systémy, kdy zajistí výhodné letenky i ubytování v různě luxusních hotelech v podstatě po celém světě. A to může být při výběru rozhodující.

Oblíbené destinace

Pokud sázíte na známější a oblíbené destinace, chcete prožít další nádhernou dovolenou v Řecku či ještě poutavější dovolenou ve Španělsku, jistě dáte přednost právě cestovní kanceláři, která nabízí tyto země. Zapomenout nelze ani na staré dobré Chorvatsko, které má pro nás Čechy zvláštní kouzlo a stále patří k těm nejvíce navštěvovaným místům dovolených.

Oblíbená je také dovolená na Kanárských ostrovech nebo na Baleárských ostrovech, kde dominuje úchvatná příroda a přitom se nejedná o nikterak předražené pobyty. Pro našince znovu výborná volba.

 

Autor: Admin Alfa