Jak mít nejkrásnější svatbu?

17.02.2014 10:35

Přichází ten velký den, kdy nevěsta prožívá rozporuplné pocity a připravuje se na jednu z nejdůležitějších a zároveň nejkrásnějších životních událostí. Ano, mluvíme o svatbě. Aby celá velmi náročná operace proběhla v klidu, jsou využívány různé společnosti, které zajistí kompletní servis, počínaje cateringem, až po dekorace jako jsou svatební poháry. Další oblíbené ozdoby a svatební artefakty jsou především:

·         Svatební kytky- svatební pírka

·         Svatební ubrusy

·         SPZ

·         Dekorační balonky

·         Ozdobné svatební ubrusy

·         Fotoalba, rámečky

·         Závoje

·         Svatební spodní prádlo

·         Ozdoby do vlasů a na tělo

Svatební kytička ruční výroby

Svůj význam a tradici má u nás svatební kytička, která se stává nejen stylovou ozdobou na oblečení, ale také charakterizuje nevěstinu čistotu. Svatební pírko se vyrábí převážně ručně a může být pro rodiče, svědky, družičky a pochopitelně pro ty hlavní postavy, tedy nevěstu a ženicha. Pokud jste kreativní a šikovní, můžete si s pomocí drátků a dalších doplňků vytvořit kytičku sami, ale tuto možnost využijete spíše v případě, že pořádáte menší svatbu a svatebních kytek bude jen pár. V opačném případě by se jednalo o velice lopotnou práci.

Gravírování svatebních pohárů

Ke kvalitní svatbě neodmyslitelně patří také gravírování, což je metoda zdobení skla, při které je vytvářena rytina s různými nápisy, motivy, případně jmény ženicha a nevěsty. Gravírování svatebních pohárů umožní dosáhnout výjimečného luxusu a hlavně vytvořit nostalgickou připomínku této nezapomenutelné události. Jubilejní poháry budou zdobit vaše vitríny po zbytek společného soužití.

Svatební balónky

Moderní jsou rovněž svatební balónky. Ty mohou být metalizované, různě barevné nebo dokonce speciálních tvarů, právě takových, které dokonale korespondují se svatbou. Zvolte si ty správné létající balónky nebo jiné pěkné dekorace, vše pečlivě naplánujte a prožijte šťastnou svatbu bez komplikací.

Autor: Dronte