Inspirace na vánoční dárky

06.12.2014 11:16

I když vánoce jsou spojeny s adventní pohodou, radostí, že je celá rodina zase pohromadě, nejde utéct adventnímu stresu, který bohužel u většiny případů převažuje. Kromě toho, že musíte uklidit, napéct hromadu cukroví, máte také povinnost vymyslet všem členům rodiny zajímavé a originální dárky, které je potěší. Jenomže po těch letech už vám prostě a jednoduše došly nápady a inspirace. Nic si z toho nedělejte, máme pro vás pár zajímavých tipů.

Pro rodiče

Vymyslet dárek pro rodiče je někdy docela problém. Ve většině případů všechno mají a nic nepotřebují. Klasickou knížkou nebo něčím do kuchyně sice neurazíte, ale také nenadchnete. Své rodiče můžete například obdarovat poukazem na prodloužený wellness pobyt, ať už v naší domovině, nebo také za hranicemi. Určitě budou potěšeni. Inspirovat se můžete například na nejrůznějších webových stránkách, které nabízejí tyto pobyty za výhodné ceny. Jestliže váš taťka miluje letní grilování, rozhodně mu uděláte obrovskou radost grilovací biblí s názvem BBQ Kuchařka, která je z dílny světoznámého kuchaře Jamie Olivera a DJ BBQ.

Pro partnera

Pořídit něco člověku, kterého znáte nejlépe ze všech, bývá často nejobtížnější. Zejména, když je váš partner celkem vybíravý. Jelikož je hned po Vánocích oslava Silvestra, rozhodně ho potěšíte překvapením v podobě oslavy Nového roku v nějaké světové metropoli. Taková Paříž by vám mohla nasbírat slušné plus body, co říkáte? Dalším skvělým dárkem, který vaše drahá polovička ocení je fotokniha z vaší poslední dovolené nebo jen z momentek, na které máte krásné vzpomínky.

Pro prarodiče

Každoroční vánoční oříšek. Co koupit pod stromeček babičce a dědovi? Klasický balíček z lékárny plný vitamínů a doplňků stravy můžete vyměnit za něco lepšího. Například dědovi uděláte rozhodně radost domácí meteostanicí. Babičce můžete pořídit originální dárek v podobě knížky Babičko, vyprávěj, kde bude moci vaše pramáti zaznamenat své vzpomínky pro další generace. Pokud jsou vaši prarodiče aktivními důchodci, rozhodně je potěšíte krokoměrem, díky němuž si mohou měřit, kolik ušli na procházce s pejskem nebo vnoučaty.

Pro sourozence

Originálním i chutným dárkem pro sourozence v jakémkoliv věku může být poukázka do internetového obchodu s müsli, kde si každý může namixovat vlastní směs chutí. Kromě toho, že jim dáte zdraví prospěšný dárek, určitě si mixování cereálií užijí. Stejně tak je určitě potěšíte, když je obdarujete nějakým zážitkem. Takový skok z letadla nebo paragliding, to jsou lákadla nejen pro milovníky adrenalinu.