Humánní média existují

11.02.2015 10:48

Není pravda, že všechna současná média jsou nehumánní. Najdou se i humánní média, která se snaží nikoliv pouze šokovat, získat co nejvíce nových čtenářů, ale primárně zaujmout a učit lidi základní principy demokracie. Ověřené zprávy ze světa najdete na velmi zajímavém portálu, na který jsem narazil teprve nedávno, ale hned mě zaujal šíří svých informací. Je to magazín Wertyzreport.

Základní myšlenky

Základem portálu je myšlenka humanity, boj proti imperialismu, se kterým se momentálně potkáváme především z ruské strany, ale také boj za lidskost na všech frontách. Nejde o to, aby byl čtenář šokován, což je strategie bulváru, ale o sofistikovanou informovanost. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jaká je pravda o dění na Ukrajině nebo si doplnit informace o Islámském státu a jeho postupu či naopak porážkách, čtěte články právě na tomto zajímavém webu.

Novinky ze světa

To ovšem neznamená, že zde nenajdete novinky z celého světa a podnětné exkluzivní informace, díky kterým budete v obraze, ale také se budete velmi dobře bavit. Můžete číst exaktní i zábavné informace z politiky i kultury a udělat si celkový přehled. Vaše názory se vytříbí a budete lepším člověkem, pokud se rozhodnete číst zajímavé články o všem možném právě na portálu Wertyzreport.

Oblíbené rubriky magazínu Wertyzreport

Magazín je plný rubrik, ve kterých se dočtete aktuální informace a také něco ze zákulisí. Nejoblíbenější a nejčtenější jsou především tyto sekce:

·         Z domova

·         Svět ve válce

·         Politika

·         Společnost

·         Zdraví

·         Věda a technika

Tak co? Která oblast zajímá vás? Chcete být opravdu v obraze a zároveň číst jen prověřené informace, které nejen šokují, ale také vás učí? V takovém případě si jistě vyberete některou z oblíbených rubrik plných podnětných článků a cenných poznatků, za které ale nic nedáte.