Efektivnější správa nemovitostí

16.09.2014 16:08

Správce nemovitostí je člověk, který má spoustu starostí, zvláště pokud má pod svými křídly více bytů nebo dokonce více bytových domů. Základní možností, jak si vše trochu zjednodušit, je založit bytové družstvo, které pomáhá při komunikaci, sdružuje více uživatelů bytů, ale samozřejmě přináší i některé dílčí nevýhody. Správa nemovitostí Praha je společností, která vám nabídne vše pěkně v jednom.

Vyhněte se nepříjemným pracím a papírování

Odpadne složité účetnictví spojené s vedením domu, nebudete muset provádět vyúčtování vody nebo vyúčtování tepla, vyhnete se dokonce ne právě milým platebním předpisům. K vedení a správě nemovitostí patří zajisté také pasportizace, evidence bytů a spousta dalších starostí. Firma Správa nemovitostí a bytových družstev se zaměřuje na nemovitosti v Praze, ale také v dalších oblastech České republiky, stačí jen kontaktovat.

Odborníci se u správy budov vyplatí

Správa bytových družstev Praha 5 vám rovněž předá mnoho zkušeností, patří na trhu k prvním a největším dodavatelům těchto služeb. Tak si trochu práci s domy a byty usnadněte. Odborníci a také prokazatelně vysoký objem spravovaných financí, který se pohybuje okolo dvou miliard korun, v současnosti již také něco naznačuje. V tomto případě se rozhodně vyplatí spolehnout na odborníky.

Starosti s energií

Možná máte určité starosti s energií. Na jedné straně to mohou být jen porouchané měřiče vody nebo měřiče tepla, na straně druhé již poněkud složitější situace, jako jsou nezjistitelné úniky energie. Také s těmito starostmi vám pomůže Správa nemovitostí Praha 13. Uveďme si další pražské oblasti i jiné, které spadají do oblasti působnosti společnosti:

·         Stodůlky

·         Luka

·         Lužiny

·         Zličín

·         Hůrka

Nechte si poradit a pomoci se správou bytových družstev i nemovitostí všech typů a naučte se nejlépe hospodařit. Dejte příjemnější život také svým nájemníkům se Správou nemovitostí a bytových družstev.

Autor: AdminAlfa