Dřevěná móda

24.07.2014 11:24

To byste nevěřili, co všechno se dá vyrábět ze dřeva. Tento přírodní materiál je známý spíše při výrobě nábytku a celých konstrukcí, ale v poslední době stále více proniká také do oblasti módy. Například si můžete pořídit krásné a rustikálně stylové dřevěné brýle, které vám dodají neobyčejný vzhled. Na první pohled nemusí být z větší vzdálenosti poznat, že se jedná o dřevěný materiál, ovšem při bližším zkoumání zjistí zaujatý pozorovatel, že dominují jemné a naturální tóny dřeva.

Ale jsou tu samozřejmě také další možnosti a použití u jiných moderních doplňků. Pro dámy parádnice jsou zde dřevěné kabelky, jejichž design je vysoce moderní a výborně se drží v ruce. Dřevo je v tomto případě materiálem, který zajistí stylovost, funkčnost a také vysokou odolnost proti poškození.

Místo kůže dřevo

Zkuste jednoduše nahradit kůži nebo jiné materiály novým nevšedním, který vám vždy přinese kousek přírodního kouzla. Kousek kůže však najdete i u takových kabelek. Ty se totiž sešívají koženými stehy, alespoň takové, které se vyznačují vysokou kvalitou.

Kabelky ze dřeva na vás dýchnou svou energií a okouzlí všechny vzory letokruhů. V mnoha případech nechybí ani lakování, ovšem je možné pořídit i formu bez impregnací a laků. Samozřejmá je dokonalá ergonomie, a příjemné nošení.

Uschovejte peníze do dřeva

Svoje penízky si můžete uložit také do dřevěného slušivého kabátku. Takovým obalem jsou dřevěné peněženky. Jsou podobné kabelkám, ale samozřejmě jsou menších rozměrů a dají se snadno uschovat do kapsy. Jistě vás na nich upoutají také různé kožené doplňky a švy.

Woodbags, peněženky, dřevěné hodinky a mnoho dalších krásných a originálních módních doplňků, mohou být nyní i ve vašem majetku, věřte, že rozhodně vyniknete. Stylová dřevěná móda se prosazuje stále více a nové a nové obchody a výrobci překvapují inovativními výrobky.