Co to jsou WPC terasy?

05.05.2016 13:51

WPC terasy, to jsou terasy vyrobené jedinečnou technologií Strandex na kterou má certifikát jediný výrobce v české republice, a jako takový může používat registrační ochrannou známku Wood-plastic. WPC terasy Praha se skládají z 60 procent dřeva a 40 procent vysokohustotního HDPE. Tato technologie vám zaručuje, že WPC terasy Plzeň jsou takřka bezúdržbové, bohatě postačí, pokud je jednou za čas spláchnete čistou vodou, popřípadě s přidáním běžného saponátu. Díky tomuto, může firma nabídnout 25ti-letou záruku proti dřevokazným houbám a hnilobě.

Barvy a barvičky

WPC terasy Brno si může pořídit ve všech možných barevných odstínech imitující dřevo. Dokonce i takové, které nemají dřevitou barvu, jako je hnědá či béžová. Pestrá paleta odstínů dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Taktéž s délkou WPC terasy nebudete mít žádný problém, protože WPC terasy Ostrava se vyrábějí podle vlastní technologie kousek za Benešovem u Prahy, tudíž je možné domluvit různé délky a šířky WPC teras, tak aby se dal uspokojit co nejširší počet zákazníků. Zde se fantazii meze nekladou, ale je vždy dobré se domluvit s daným i pracovníky pobočky.

Trošku faktu o WPC

Pokud si pořídíte bazén, určitě chcete mít okolo něj terasu. Nejideálnější je pořídit si WPC terasy. Jsou odolnější než dřevo a představa, že rozehřátý povrch dřeva od slunce polijete, vodou není úplně skvělá. Voda se vám totiž do dřeva nasákne, pokud o ně nepečujete. Naproti tomu WPC terasy Ostrava jsou téměř bez údržbové a proto, pokud jsou rozpálené, můžete je polít vodou, aniž by se vám WPC terasy zkroutili či popraskali. Není dobré používat vodu přímo z bazénu, protože většinou obsahuje chlór. Nejlepší je použít vodu ze zahradní hadice. K bazénu je dobré si pořídit WPC terasy s drážkami, které minimalizují uklouznutí na vlhkém povrchu. Kdežto hladké WPC terasy Plzeň se spíše hodí, jako podlahová krytina k posezení.