Brigáda ve skiareálu Olešnice na Moravě

02.12.2015 12:30

Máte rádi lyžování, snowboard nebo jiné více či méně roztodivné druhy zimních zábav? Co takhle spojit příjemné s užitečným a stát se pracovníkem skiareálu? Oblíbená škola sportů a zábavy Newmanschool ve spolupráci se skiareálem Olešnice na Moravě nabízí možnost stát se součástí progresivního týmu. Jedná se o dvě základní nabídky, tedy práce v hospůdce a práce přímo v lyžařském areálu. Obě tyto možnosti si popišme trochu blíže.

Práce v hospůdce Caesar

První příležitostí je práce v navštěvované hospůdce Caesar. Ta je součástí skiareálu Olešnice a většinou sem míří lyžaři a snowboardisté, kteří se ještě před chvílí proháněli na svahu. V restauraci můžete pracovat jako obsluha u baru, umývač nádobí, nebo v palačinkárně.

·         Ohodnocení je v tomto případě v rozmezí 60-80 korun za hodinu práce.

·         Kontaktní email: Hospudkaucaesara@seznam.cz

Práce ve skiareálu Olešnice na Moravě

Druhá nabídka vás možná zaujme ještě více, jedná se o práci na sjezdovce, ale také v jiných sekcích areálu. Staňte se vlekařem, animátorem nebo zábavným maskotem školy Newmanschool, který bude přinášet radost nejen dětem, ale také dospělým lyžařům. Zde činí odhodnocení 60 korun za hodinu, ovšem je třeba i uvědomit, že vlastně spojíte zábavu s užitkem. Nejedná se o nijak zvláště fyzicky náročnou práci, budete se pohybovat v prostředí, které milujete.

·         Kontaktní email na práci ve skiareálu: olesnice@newmanschool.cz

·         Pracovní poměr je uzavírán na dohodu o provedení práce.

Požadavky na brigádníky

Požadavky na brigádníky v hospůdce Caesar i ve skiareálu Olešnice na Moravě nejsou nikterak odborné, ani speciální, zájemci by měli být pouze:

·         Spolehliví

·         Pracovití

·         Šikovní, zruční a učenliví

·         Komunikativní

·         Flexibilní

·         Poctiví

Proč pracovat ve skiaeálu Olešnice na Moravě?

Pokud se stanete brigádníkem nebo rovnou zaměstnancem ve skiareálu Olešnice, stanete se jednak členem přátelského kolektivu, ale také budete moci lyžovat bez omezení ve svém volném čase. Ubytování je samozřejmě zajištěné, stejně jako strava a vše potřebné.

Nabízené brigády jsou vhodné pro studenty, pro milovníky sportu a hor, ale také pro ty, kdo nemůžou delší dobu najít práci a rádi by pracovali alespoň v sezóně.