Akreditovaný licenční kurz v Hlubočkách z vás učiní instruktora lyžování a snowboardu

13.01.2016 14:08

Pořádná zima se vším všudy se pomalu ale jistě blíží a s ní se probouzejí i choutky sportovních nadšenců. Někteří z nich se dokonce rozhodnou si na horách v hlavní sezóně i něco málo přivydělat jako instruktoři. Pokud vás tento nápad také láká a přemýšlíte, že vyzkoušíte kurz pro instruktory lyžování a snowboardu, není nic jednoduššího. Přesně takové kurzy můžete absolvovat v Hlubočkách u Olomouce a ve škole Newmanschool.

Bohaté možnosti nejen pro budoucí instruktory

Licenční kurzy pro instruktory lyžování a snb rozhodně nejsou jedinou možností, kterou můžete v Hlubočkách využít. Milujete zimu a zimní sporty a chcete si je také náležitě užít? Ale představa pohodového dne na svahu už moc nekoresponduje s výukou vašich malých ratolestí na lyžích? Netrapte se drobnostmi a přenechejte výuku svých dětí odborníkům. Přesně takové najdete i ve ski areálu v Hlubočkách. Skvělou variantou je dětská školka lyžování Newmanschool, ve které jsou maximálně 2 děti pod dohledem jednoho instruktora. Aby byly vaše ratolesti v naprostém bezpečí, je školka umístěna na uzavřené sjezdovce, která je navíc opatřena bezpečnostním oplocením a také zákazem vstupu pro veřejnost.

Stanete-li se instruktorem, bude pro vás tím pádem i samotná práce bezpečnější. 

Pro maximální efekt

Pro maximální efekt a zejména pro náročnější klienty, kteří preferují nadstandardní výuku, je zde rovněž možnost individuální péče. Tento typ učení je určen jen klientům, kteří jsou starší 15-ti let a samotná délka výuky je velmi individuální a odpovídá požadavkům klienta a zejména jeho výdrži. Instruktoři se vždy soustředí na výcvik základů, ale i rozvoj lyžařských s snb schopností u jednotlivých adeptů.

Pokud patříte k opravdovým milovníkům zimních sportů a rádi byste spojili příjemné s užitečným a na horách si i něco málo přivydělali, je akreditovaný kurz pro lyžařské instruktory ideální volbou. Zimní radovánky, které vás tolik baví, pro vás budou nyní i zdrojem příjmu, předávání svých zkušeností dětem vás bude naplňovat.